KLIKNIJ W NASZ BANER, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z SZEROKĄ OFERTĄ KOSZULEK Z NADRUKIEM

sobota, 5 kwietnia 2014

To bezsenne noce, kilometry spędzone

Podróżowanie to nie tylko ładne zdjęcie… to smak smażonych kalmarów, zapach trawy cytrynowej, to kolor błękitnego nieba i różowych krewetek. To oszustwa i bezlitosna walka o kilka groszy. Pozwala zapomnieć o codzienności, o walkach, kłopotach i całym tym niepożądanym złu na świecie. Podobnie, jest z jednowymiarowością religijną.

To nawoływania dzieci koszulki house ulicach głośnym ‘hello’, to ciepły obiad na bambusowej macie u Wietnamskiej rodziny, to zagadywanie i zaczepki ludzi na ulicy, to dziesiątki albumów w których się znajdziemy, to słowa uznania i podziwu, uścisk ręki w podzięce i łzy szczęścia. Kiedy świat ten koszulki the walking dead zredukować (zrzutować) do dwóch wymiarów, ten sam człowiek będący punktem będzie mógł się poruszać jedynie w obrębie koła. Człowiek jednowymiarowy będzie nieświadomy swoich ograniczeń, ponieważ pozostałe dwa wymiary są poza zasięgiem jego wyobrażeń, stąd jeśli będzie słyszał o kuli, nie będzie rozumiał zupełnie czym jest swoboda poruszania się w trzech wymiarach. To bezsenne noce, kilometry spędzone z kolanami pod brodą w obskurnych, gorących i brudnych autobusach, to ciężkie, przemoczone ubrania w plecakach na naszych ramionach. Podróżowanie to pasja, cierpliwość, porozumiewanie się na migi.

. Posłużę się w niej matematyczną analogią, która być może przemówi do tych, którzy tu zechcą zajrzeć (o ile w ogóle zechcą). Przyzwyczaja do niektórych widoków, zachowań, brudu, karaluchów, bezdomności. Wiele tez to jedynie przypuszczenia, które są później obalane, ale częściej doprecyzowywane.

To będzie jego nowy świat. To wiedza, której nie jest w stanie nas nauczyć żadna książka, film, gazeta; czy też sprzedać najlepszy bajkopisarz. Wprowadza w stan kontemplacji: czy wielki pałac i nieustanne dążenie do doskonałości to najważniejszy cel w naszym życiu? Otwiera nas na ludzi, na kulturę, tak bardzą inną niż nasza. " Przynajmniej na koszulki ksw etapie badań. Ważne jest to, koszulki fnatic spotykamy po drodze, oraz to, czy takie spotkanie warte będzie wspominania.

Wiek XXI wymaga od współczesnego człowieka myślenia. Człowiek posługujący się wiarą, ale rezygnujący z dwóch pozostałych wymiarów, przyjmijmy, że jest to wiedza naukowa (którą niemądrze jest pogardzać), oraz samodzielne myślenie (czasem na przekór księdzu), człowiek taki będzie ograniczonym jednowymiarowym punktem. Wyobraźmy sobie, że człowiek jest małym punktem w trójwymiarowej przestrzeni, a jego świat to kula. Zrobiliśmy 2 tysiące zdjęć i żadne nie jest w stanie oddać piękna natury, słodyczy ludzkiego uśmiechu, goryczy łez, pikantnej papryki chilli. Dopiero poruszanie się po wszystkich wymienionych aspektach życia (a jest ich znacznie więcej) daje pełen rozwój duchowy.

Naukowiec nie wie "czemu" ale wierzy, "że tak. Myślmy i wymagajmy myślenia. Podróżowanie uczy, zmienia człowieka. Skoro duchowieństwo pozostaje w tyle za światem nauki, jeśli chodzi o rozwój nauk teologicznych nieprzystający do myślenia XXI wiecznego, postawmy mu nową, wyższą poprzeczkę. Poszerza horyzonty.

Jednocześnie muszę dodać, że nowoczesne bardzo postępowe nauki, w tym fizyka kwantowa, w dużej mierze opierają się na tzw. Mamy różne twarze, języki i religię, ale tak naprawdę jesteśmy tacy sami. Ta krótka polemika jest odpowiedzią skierowaną do "głęboko wierzących" użytkowników eioba. wiarę. I tu jest również miejsce na.

[kula trójwymiarowa zrzutowaną koszulki motocyklowe płaską powierzchnię będzie miała kształt koła, efekt podobny jak w telewizorze, w którym trójwymiarowy obraz niestety jest serwowany jedynie w dwóch wymiarach]. Widzieliśmy miejsca, których nie jesteśmy w stanie opisać słowami. To przedszkolne, plastikowe krzesełka na ulicach Hanoi, wodospady w Kuang Si, bezkresne pola ryżowe w Laosie, to uśmiech ludzi Kambodży, Sajgonki w Sajgonie i rybki w plastikowych woreczkach w Ha Long Bay. Przy takiej redukcji świata człowiekpunkt będzie mógł poruszać się jedynie po odcinku, w lewo lub w prawo [ewentualnie w górę lub w dół]. Nie muszą one wynikać z badań faktów naukowych, nie wszystko można zmierzyć i zaobserwować.

W trzy tygodnie przyjechaliśmy 21 tys km, poznaliśmy dziesiątki nowych ludzi, zjedliśmy kilogramy owoców morza i wypiliśmy hektolitry wietnamskiej kawy. intuicji naukowej, czyli koszulki x przykazań przekonaniu naukowca, że podąża w słusznym kierunku formułując nowe hipotezy. Idąc dalej tą koszulki arsenalu zrzutujmy trójwymiarową kulę lub dwuwymiarowe koło na jednowymiarową oś.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz