KLIKNIJ W NASZ BANER, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z SZEROKĄ OFERTĄ KOSZULEK Z NADRUKIEM

czwartek, 17 kwietnia 2014

Ponad połowa (54%) wszystkich ofert koszulki verteza

To dobra wiadomość koszulki xxl z nadrukiem przedsiębiorców, którzy będą chcieli inwestować właśnie w tym mieście. Pierwszy kwartał 2014 roku przyniósł zmianę. Radom posiada niskie koszty prowadzenia działalności biznesowej, a jego niebywałym atutem jest niewielka odległość od Warszawy. pl najwięcej ofert dedykowanych było kandydatom reprezentującym IT / Programowanie, Finanse/ Księgowość / Controlling i Sprzedaż.

Młoda i dobrze wykwalifikowana kadra z pewnością przyczyni się do rozbudowy sektora nowoczesnych usług związanych z BPO. W sektorze SSC 35% ofert dotyczyło pracy w działach IT / Programowanie, a niemal 30% było adresowanych do kandydatów z sektora Finanse / Księgowość / Controlling. Po pierwsze, atrakcyjne ceny najmu biur, niskie koszty utrzymania oraz pomoc publiczna w ramach Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To tylko niektóre zagadnienia, do których próbował przekonać zebranych Andrzej Kosztowniak, prezydent Radomia.

W pierwszym kwartale ubiegłego roku na monsterpolska. Całe spotkanie moderował Wiktor Doktór, Prezes Fundacji Pro Progressio. Od stycznia do koszulki samochodowe 2014 blisko co 3 ogłoszenie (31%) było adresowane właśnie do kandydatów o tym profilu. Przykładem jest Radom to teza, którą udowodnili uczestnicy kolejnego śniadania biznesowego Power Breakfast, moderowanego przez prezesa Fundacji Pro Progressio, Wiktora Doktór. studentów na 12 uczelniach wyższych, których programy edukacyjne układane są w sposób umożliwiający przygotowanie przyszłej kadry do pracy w sektorze outsourcingu.

. W trakcie spotkania odbyły się dwa panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli m. IT dla nich zamieściły 44% wszystkich ofert. Ponad połowa (54%) wszystkich ofert pracy na monsterpolska. Po drugie, wyspecjalizowana kadra.

2;Radom siła w precyzji to hasło promocyjne miasta położonego zaledwie 100 kilometrów od Warszawy. powiedział Wiktor Doktór, prezes Fundacji Pro Progressio. Firmy outsourcingowe również intensywnie poszukiwały programistów i innych specjalistów ds. Mimo, że oferty pracy dla specjalistów z tej dziedziny stanowiły 10% udziałów w całej puli ofert pracy, to właśnie w tej branży ich liczba wzrosła ponad 6krotnie, co zaowocowało wejściem do pierwszej trójki. Najczęściej poszukiwanymi kandydatami byli programiści, inżynierowie i przedstawiciele handlowi.

Trzecie miejsce w zestawianiu zajęła kategoria Logistyka / Zakupy/ Transport, która zanotowała największe wzrosty. Miasta położone niedaleko wielkich aglomeracji są idealną lokalizacją do rozwoju usług outsourcingowych. Duży wzrost w kategorii Logistyka/ Zakupy / Transport Na ostatnie miejsce podium za pierwszy kwartał 2014 roku wskoczyła kategoria Logistyka / Zakupy / Transport. Bez zaskoczenia IT nadal liderem Od początku nowego roku popyt na specjalistów IT utrzymuje się na stałym poziomie. Finanse obroniły pozycję wicelidera W pierwszym kwartale liczba ofert dla pracowników Finansów / Księgowości / Controllingu utrzymała się na poziomie 11%.

Popyt utrzymał się na wysokim poziomie, podobnie jak w poprzednim kwartale. Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Jones Lang LaSalle, AIG/Lincoln Polska, AVON czy PwC. W porównaniu do pierwszych trzech miesięcy 2013 firmy podwoiły ich liczbę. Największy wzrost popytu w outsourcingu dotyczył pracowników produkcyjnych liczba ofert pracy w przeciagu kwartału podroiła się. 12% ofert dotyczyło rekrutacji do działów HR.

Dotyczyły one możliwości outsourcingowych Radomia oraz korzyści płynących z inwestycji. Zdecydowanie największym atutem miejscowości jest powstające właśnie lotnisko, oddalone od centrum o 3 km, z którego pierwsze loty zaplanowano już na czerwiec 2014 roku. Największy wzrost popytu na pracowników w analizowanym okresie zanotowała kategoria Logistyka, Zakupy, Transport. Na przestrzeni ostatnich kilku lat Radom z powodzeniem wypełnia powyższą misję. 11% dotyczyło Finansów koszulki ufc Księgowości / Controllingu.

Celem współpracy jest popularyzacja tych miejsc na polskim rynku outsourcingu, pomoc w rozwoju sektora usług biznesowych oraz szkolenie pracowników w zakresie zewnętrznych procesów biznesowych. Podczas comiesięcznych spotkań, eksperci poszukują nowych perspektyw dla Polski i tym razem uwaga uczestników skupiła się na Radomiu. A powodów ku temu jest dużo. 15 kwietnia w Villa Foksal odbyło się śniadanie biznesowe z cyklu Power Breakfast, zorganizowane w ramach seminarium Prospects in Poland. W ubiegłym miesiącu koszulki nocne dołączył do grona miast, które Fundacja Pro Progressio wspiera swoimi licznymi działaniami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz