KLIKNIJ W NASZ BANER, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z SZEROKĄ OFERTĄ KOSZULEK Z NADRUKIEM

czwartek, 17 kwietnia 2014

Nie ma większej radości, niż widok koszulki z nadrukami

Jest to piwo górnej fermentacji, naturalnie mętne, niefiltrowane, warzone na bazie słodu pszenicznego o lekko owocowym smaku. Od 2013 roku konsumenci mogą skosztować wyjątkowych piw sezonowych oraz piw całorocznych, w tym nowego na rynku piwa Niepasteryzowanego. Porter to wybór dla fanów piw o wytrawnym charakterze, którzy poszukują trunków mocnych i zdecydowanych w smaku. W Browarze Okocim już w XIX wieku warzono piwa specjalne, o wyjątkowym charakterze, oferujące niezwykłe doznania smakowe i najwyższą jakość.

Dzieci wymagają dobrej opieki i szczególnej troski, aby rosły zdrowe i szczęśliwe. Szczoteczka ma wąską główkę z włóknami Power Tip, które pomagają dzieciom w dokładnym czyszczeniu z płytki nazębnej i resztek jedzenia. Zbudowana jest z dwóch rodzajów włókien: Criss Cross, które dokładnie czyszczą przestrzenie między zębami, jednocześnie masując dziąsła, oraz Power Tip, które pomagają sięgać do tylnych zębów. Niepasteryzowane, dostępne od stycznia 2014 roku, jest niezwykle świeżym piwem dolnej fermentacji, o lekkim smaku z dominującym akcentem słodowym i zdecydowanym chmielowym aromatem. Najwytworniejszym piwem z kolekcji Browaru Okocim jest Porter.

Dostępne są dwie wersje: z obrazkami z animacji Auta i z księżniczkami Disneya. Dodatkowo, tubki pasty są ozdobione rysunkami przedstawiającymi bohaterów kreskówek Disneya, a wylot tubki pozwala na wyciskanie pasty na szczoteczkę w fantazyjnych kształtach, dzięki czemu mycie zębów staje się jeszcze większą frajdą. OralB Stages 1: dla dzieci między 0 a 2 rokiem życia Szczoteczka OralB Stages 1 jest zaprojektowana tak, aby pomóc w pielęgnacji pierwszych ząbków i wrażliwych dziąseł dziecka. Trunek ten, wraz z Porterem oraz Pszenicznym, przez pełen rok zachwycać będą podniebienia piwnych koneserów. Pasta do zębów OralB Stages Pasta do zębów OralB Stages została stworzona, aby pomóc w codziennym dbaniu o zdrowie dziecięcych ząbków i dziąseł.

Dodatkowo, środkowy rząd włókien pomaga w dokładnym czyszczeniu powierzchni żującej zębów, nie uszkadzając szkliwa i wrażliwych dziąseł. Szczoteczka OralB Stages 2 została zaprojektowana w ten sposób, aby łatwo mieściła się w małej rączce dziecka. OralB Stages 4: dla dzieci powyżej 8 roku życia Szczoteczka OralB Stages 4 pomaga starszym dzieciom we właściwej codziennej pielęgnacji jamy ustnej. To doskonały trunek na pierwsze, wiosenne dni, stanowiący dobry wybór dla osób, które poszukują delikatnego smaku i silnego aromatu. Mała główka szczoteczki, zaprojektowana specjalnie dla dzieci, osobno otacza każdy ząb, dokładnie usuwając bakterie płytki nazębnej i resztki jedzenia.

. OralB Stages 2: dla dzieci między 2 a 4 rokiem życia W tym wieku dzieci zaczynają uczyć się samodzielnego mycia ząbków. Dodatkowo, szczoteczka jest wyposażona w oparcie na kciuk, dzięki czemu jest wygodna w użyciu przez dorosłych. Ponadto, szczoteczka jest ozdobiona rysunkami przedstawiającymi postaci ze znanych kreskówek, zamieniając codzienną pielęgnację jamy ustnej w ciekawe i zabawne doświadczenie. Ma mniejszą zawartość fluory, niż pasty do zębów dla dorosłych 550 ppm.

By wesprzeć nas w codziennej pielęgnacji jamy ustnej najmłodszych, marka OralB opracowała OralB Stages: linię manualnych i elektrycznych szczoteczek do zębów oraz past, przeznaczonych specjalnie dla dzieci, we wszystkich wczesnych fazach ich rozwoju. Jednocześnie dostarcza dodatkowej koszulki gra o tron w trakcie mycia zębów. Zawdzięcza je wykorzystaniu aż czterech rodzajów chmielu, w tym niezwykle aromatycznej odmiany Saaz. By utrzymać ich zainteresowanie codziennym szczotkowaniem zębów, szczoteczka OralB Stages 3 jest pokryta kolorowymi obrazkami popularnych postaci z kreskówek Disneya. Ta zasada odnosi się również do higieny i zdrowia jamy ustnej.

Jest to doskonały wybór przede wszystkim na miesiące letnie, gdy pragniemy orzeźwić zmęczone upałem ciało i oddać się delikatnemu aromatowi tego jasnozłocistego trunku. Miękka rączka jest bardzo wygodna dla dzieci. To ciemne piwo o szlachetnym, głębokim smaku. To linia produktów do higieny jamy ustnej stworzona specjalnie dla dzieci, aby pomóc Ci w codziennej pielęgnacji ich zębów i dziąseł. Doskonale sprawdzi się w chłodniejsze dni, rozgrzewając mocą smaku i aromatu.

Historia Browaru Okocim sięga 1845 roku, gdy założony został przez Józefa Neumanna i Jana Ewangelistę Goetza. OralB Mickey szczoteczka elektryczna dla dzieci powyżej 6 roku życia Szczoteczka elektryczna OralB Mickey oferuje zaawansowaną pielęgnację jamy ustnej dzieci, a jednocześnie każde szczotkowanie zmienia w wesołe doświadczenie. Delikatna główka szczoteczki pomaga chronić dziąsła przed podrażnieniami. Dzięki użyciu w procesie warzenia kilku rodzajów słodu, piwo to jest niezwykle gładkie, o intensywnym smaku i aromatach. OralB Stages 3: dla dzieci między 5 a 7 rokiem życia Dzieci w wieku przedszkolnym na ogół szybko tracą zainteresowanie rutynowymi czynnościami.

Zadbaj o zdrowie koszulki do biegania uśmiechu z OralB Stages. Piwo to charakteryzuje się niezwykle trwałą, długo utrzymującą się pianą i delikatnymi nutami ziołowymi. By uniknąć problemów, koszulki ax najwcześniej powinniśmy dbać o zęby i dziąsła naszych pociech. Piwo Pszeniczne, którego złocisty kolor pobudza nasze kubki smakowe jeszcze zanim napój do nich dotrze, to kolejny trunek z całorocznej linii koneserskiej. Owocowy smak i zerowa zawartość cukru sprawiają, że pasta jest smaczna, a jednocześnie skuteczna w ochronie zębów przed próchnicą.

Główka szczoteczki, z delikatnymi włóknami Power Tip, łatwo dociera do wszystkich partii jamy ustnej dziecka, dokładnie oczyszczając ją z bakterii płytki nazębnej i zanieczyszczeń. Łagodzi także ich dyskomfort, spowodowany wyżynaniem się pierwszych ząbków. Ma bardzo delikatne włókna, które dokładnie usuwają bakterie z ust. Włókna są zaprojektowane tak, by dokładnie czyściły wszystkie zęby. Od ponad stu lat w Browarze warzone jest najlepszej jakości piwo, którego jakość zapewniona jest dzięki wiedzy i doświadczeniu browarników oraz dbałości o pełen proces produkcji trunku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz