KLIKNIJ W NASZ BANER, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z SZEROKĄ OFERTĄ KOSZULEK Z NADRUKIEM

niedziela, 23 marca 2014

Mają też szansę na nawiązanie torby plastikowe z nadrukiem

Zazwyczaj służy do nadruki na koszulki krakow wnętrz, jednak spełnia często także rolę ruchomej, przenośnej ścianki. Teraz dzięki ugruntowanej pozycji zawodowej wspierają konkurs i promują Łódź będąc ambasadorami tego wydarzenia. Aby podnieść atrakcyjność koszulki z napisami damskie konkursu Złota Nitka kapituła Jury zgodnie podjęła decyzję o połączeniu dwóch kategorii (Premiere vision i Pret a porter), w których dotychczas oceniane były prace. Kolekcje prezentowane podczas Gali Finałowej będzie oceniało jedno gremium Jury – bez podziału na Kreatorów i Media.

Jakub Wilczek Wydarzenie organizowane w nowoczesnym Centrum KonferencyjnoWystawienniczym MTŁ przy Al. Politechniki 4 przy honorowym patronacie Prezydenta Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej to z pewnością najważniejsza tego typu impreza w kraju. Mają też szansę na nawiązanie cennych kontaktów, mogą ubiegać się o staże i nagrody mogące ułatwić im zawodowy start w branży fashion. Zwłaszcza te produkowane na indywidualne zamówienie klienta są dość drogie, jednak zazwyczaj dają gwarancję ich niepowtarzalności. Jest to spowodowane tym, że parawan stosunkowo łatwo można przenieść z jednego miejsca na drugie, a w razie konieczności go złożyć.

Ci bardziej wymagający mogą nabyć takie, które są wykonywane ręcznie, jednak muszą się liczyć z ich dość wysoką ceną. Niewielkie wymiary sprawiają, że jego przechowywanie nie stanowi w zasadzie żadnego problemu. Podstawa jest przede wszystkim to, aby parawan był lekki i nie sprawiał problemów podczas użytkowania. 17 maja po raz kolejny Łódź stanie się stolicą mody i miejscem, na które zwrócą uwagę projektanci, producenci odzieży, media i osobowości branży. Dzięki Złotej Nitce swoje pierwsze kroki w branży stawiali jej laureaci: Maciej Zień, Monika Onoszko, Łukasz Jemioł, Maria Wiatrowska, Dawid Tomaszewski czy duet Paprocki&Brzozowski.

Tym samym w konkursie nagrodzone zostaną nie dwie a trzy kolekcje a dzięki wsparciu finansowemu i strategicznemu partnerstwu z miastem Łódź przyznana zostanie nagroda główna w wysokości 20 000 zł oraz dwa wyróżnienia po 10 000 zł każde. Obecnie jednak na rynku jest wiele innych, wykonanych na przykład z materiałów, dzięki czemu są o wiele bardziej wytrzymałe. Jury konkursu Złota Nitka 2013 to bez wątpienia największe nazwiska branży fashion: Marcin Paprocki, Mariusz Brzozowski, Monika Onoszko, Agata Wojtkiewicz, Anna Jatczak, Rafał Michalak, Łukasz Jemioł, Sabrina Pilewicz, Michał Szulc, Hanna Gajos, Barbara Mietkowska, Katarzyna Tusk, Joanna Przetakiewicz a także Mona Kinal. Młodzi adepci sztuki projektowania ubioru właśnie dzięki udziałowi w finale konkursu Złota Nitka często po raz pierwszy uczestniczą w profesjonalnym pokazie mody. Oryginalne parawany pochodzą nadruki na bluze krajów Orientu, zazwyczaj były wykonywane ze specjalnie przygotowywanego papieru.

Dodatkowo do finału jako tzw. Najczęściej parawany produkowane są seryjnie, ich ceny są wtedy o wiele bardziej przystępne dla zainteresowanych nimi klientów. dzika karta wchodzi kolekcja zwycięska konkursu Sabotage, który odbywa się podczas Lviv Fashion Week. fot. Ceny ich na koszulki pilkarskie z nadrukiem są bardzo różnorodne, zależą przede wszystkim od techniki, w jakiej są one wykonywane.

Często jest to kubeczki z nadrukiem ich debiut w oczach branży modowej, publiczności i mediów. Złota Nitka 2013 to bez wątpienia święto mody, które gwarantuje niezapomniane przeżycia i wyjątkowych gości. Celem konkursu jest wyłanianie największych talentów spośród młodych projektantów oraz ich późniejsza promocja. Nie da się bluzy z nadrukami sklep ręcznie wykonać dwóch identycznych parawanów, każdy będzie niezwykle niepowtarzalny. Zmiany te dają nadruki na koszulce wyboru aż trzech Laureatów Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów Ubioru Złota Nitka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz